גיא רוטרף משרד עורכי דין

פרידה וגירושין

הדרך לחיסכון של כאבי לב וכיס בתיקי גירושין: ניסיון בליווי התיקים הגדולים והמורכבים בישראל, במעטפת משפחתית ואינטימית.

עו"ד צעיר שהצטרף למשרד של אביו, ניגש אליו עם חיוך מאוזן לאוזן ואומר: "הצלחתי לסגור תיק שהיה פתוח במשך 30 שנה". האב המאוכזב מניד את ראשו, ועונה: "עם קצת יותר שכל, היית יכול להתפרנס מהתיק לעוד 30 שנה".

במציאות זה קצת פחות מצחיק.

כאשר מדובר בפרידה וגירושין, כשמדובר בחיים שלך ושל ילדיך, אין לך זמן לבזבז. ככל שהתיק ייגרר, כך ההוצאות והסבל ילכו ויגדלו. אחרי הכל, בסכסוכי גירושין, כמו במלחמה, יש רק מפסידים. כולל ילדיך, שעלולים להיקלע לקו האש. 

במידה שהתיק יגיע לבית המשפט, הטיפול עלול להתארך, לגרום לבזבוז זמן וכסף – והכי גרוע: במקום לקחת את גורלך לידיים, להפקיד אותו בידיו של שופט או דיין שאולי לא יפסוק לטובתך.  

מסיבות אלו בדיוק אנחנו חותרים למציאת הדרך הקצרה והמועילה ביותר, שתאפשר לך לפתוח פרק חדש בחיים במינימום כאבי לב וכיס. במידת הצורך נדע למצות את כל האפשרויות, לצאת לקרב – ולחתור לתוצאות הטובות ביותר.

גיא רוטרף משרד עורכי דין

הדרך הקצרה והיעילה להסכם גירושין

לאורך השנים עבד עו"ד רוטרף במשרדים הגדולים בארץ, טיפל בתיקי ענק של האנשים החזקים במשק והשתמש בכלים בלתי שגרתיים, שהובילו לתוצאות יוצאות דופן. את ארגז הכלים שמשמש את השחקנים הגדולים בישראל, אנחנו מעמידים לרשותך לצורך מיצוי זכויותיך בהליך הגירושין. 

שלב ראשון – אבחון והגדרת מטרות

יש דברים שרק עורכי דין מיומנים יכולים לראות, במיוחד כאשר האמוציות נכנסות לתמונה. במסגרת שלב זה ניצור תמונת מצב מהימנה, נבנה את מפת הנכסים, הרצונות והאינטרסים של כל אחד מהצדדים ובסיומו של התהליך – נגדיר מטרות ישימות. 

שלב שני – גיבוש דרכי פעולה

לאחר שהתמונה תתבהר, נבנה תכנית פעולה שתאפשר לנו לחתור אל המטרות בצורה הקצרה והממוקדת ביותר. נפעיל את יכולות הגישור וננהל מו"מ כדי להגיע להסכמות עם הצד השני, לטובת כל הצדדים. וכן, במידת הצורך, נילחם כדי למצות את זכויותיך בצורה נחושה בין כתלי בית המשפט או בית הדין הרבני.

שלב שלישי – חתירה יעילה למטרה

ביצוע כל הפעולות הנחוצות כדי להגיע למטרה, כולל דרכי פעולה שיושמו בהצלחה בתיקים הגדולים והמורכבים בישראל. בנוסף, משרדינו מתמחה בדיסציפלינות נוספות שמשפיעות על הסכם הגירושין ויובילו למיצוי הזכויות שלכם.

לקוחות ממליצים

במה אנחנו מטפלים?

בהתאם לצורך, הליכי הפרידה והגירושין במשרדינו כוללים התייחסות למגוון סוגיות: 

  • חלוקת הרכוש המשותף
  • מזונות ילדים
  • מזונות אישה
  • ידועים בציבור
  • הסכמי משמורת משותפת
  • ירושות וצוואת
  • ועוד

לשיחת ייעוץ עם עו"ד גירושין: