גיא רוטרף משרד עורכי דין

אודות

מליווי והובלת תיקי ענק במשרדים הגדולים בארץ בתחום דיני המשפחה – ועד הקמת משרד שחותר למיצוי זכויות מקסימאלי בעזרת אסטרטגיות יצירתיות.

לפני הכול כולנו אנשים, שמבינים כמה חשוב ומורכב הוא התא המשפחתי. כדי לשמור עליו ועל האינטרסים שלכם (גם כאשר החלטתם לפרק את החבילה), צריך לשלוט ברזי המורכבויות, הגדולות והקטנות, שישפיעו על החיים שלכם ביום שאחרי.
להכיר על בוריו את עולם דיני המשפחה על שלל רבדיו, כולל דרכים בלתי שגרתיות להשיג את המטרות; להכיר את עולמות המקרקעין והמיסוי שישפיעו על המצב הפיננסי שלכם; וכמובן להכיר את נפש האדם ואת האופן שבו היא יכולה להטות את הכף, במיוחד בסיטואציות משפחתיות טעונות. 

בשל המורכבויות הרבות של התא המשפחתי, את הטיפול בו צריך לשים בידיים הכי מיומנות שאפשר. בידי מומחים בעלי ניסיון בליווי התיקים הגדולים והמורכבים בישראל. מתוך הבנה זו נולד משרד גיא רוטרף, שהוקם ע"י עו"ד מנוסה ונמרץ שניהל את התיקים הגדולים והמורכבים בישראל בעולם דיני המשפחה.

גיא רוטרף משרד עורכי דין

ניסיון מוכח בניהול התיקים הגדולים והמורכבים בישראל

לאורך השנים עבד גיא במשרדים הגדולים בארץ, וטיפל בתיקי ענק של האנשים החזקים במשק. הוא ליווה והוביל תיקים רבים, נחשף לאינספור סיטואציות מאתגרות ועשה שימוש באסטרטגיות יצירתיות, שהובילו לתוצאות יוצאות דופן. 

הלקוחות שלנו נהנים מכל העולמות: מצד אחד מהכלים של המשרדים הגדולים בישראל – ומהצד השני מהיחס והליווי הצמוד של משרד עו"ד משפחתי ואינטימי: משרד שבו הליווי המשפטי, מתחילתו ועד סופו, מתבצע ע"י עו"ד בכיר ומנוסה.

לקוחות ממליצים

אודות עו"ד גיא רוטרף, מייסד המשרד

  • עבד במשרדים המובילים בישראל לדיני משפחה.
  • שותף לניהול התיקים המורכבים והגדולים בישראל.
  • חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2016.
  • בוגר השתלמויות רבות בנושא דיני משפחה וירושה מטעם לשכת עורכי הדין בישראל.
  • בוגר תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ותואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר אילן.
  • מגשר מוסמך מטעם אוניברסיטת בר אילן.
  • בעברו ספורטאי תחרותי (אלוף ישראל בסקווש), מביא את ההישגיות למגרש המשפטי.

לשיחת ייעוץ עם עו"ד מנוסה