גיא רוטרף משרד עורכי דין

הסכמי ממון וחיים משותפים

במציאות שבה 1 מכל 3 ישראלים מתגרשים, משרדינו מעמיד לרשותכם אסטרטגיות יצירתיות שיסדירו את החיים המשותפים – ויחסכו מאבקים כואבים במקרה של פרידה.

כולנו שואפים לחיות באושר ובעושר כמו באגדות, אך לעיתים למציאות יש תוכניות משלה. כדי להסדיר את החיים המשותפים, משרדינו עורך הסכמים בהתאמה אישית למצבכם ומצב הקשר. יכולתנו לראות את הנולד, לצד שימוש באסטרטגיות יצירתיות, מובילים לעריכת הסכמים נטולי פרצות שיוכלו להגן עליכם – עכשיו ובעתיד.

הסכמי ממון

בהתאם לצרכים שלכם, הסכם זה כולל מנגנון הקובע באיזה מקרים תתבצע הפרדה רכושית, חלקית או מלאה – ובאילו מקרים תהיה בעלות משותפת. למשרדינו ניסיון בעריכת הסכמי ממון המסדירים מראש את הסוגיות הרכושיות וסוגרים פרצות אפשריות, למניעת סכסוכי גירושין כואבים ויקרים במקרה של פרידה.

הסכמי חיים משותפים

זוגות רבים בישראל מנהלים משק בית משותף בלי להתחתן, מסיבות שונות ומגוונות. מכיוון שמצבם של ידועים בציבור לא מעוגן בחקיקה ונשען על תקדימים משפטיים, חשוב להסדיר בהסכם את היחסים ואת חלוקת הרכוש במקרה של פרידה. מתוך הבנה זו אנו חותרים לעריכת הסכמי חיים משותפים הלוקחים בחשבון את מכלול ההיבטים דוגמת חלוקת הרכוש, משמורת וחלוקת מזונות. ניסיוננו בצפיית בעיות עתידיות מאפשר לנו לנטרל חיכוכים, ולהקטין את הסיכוי לסכסוכים עתידיים. 

גיא רוטרף משרד עורכי דין

הסכם שלום בית לחלופין גירושין

הסכם שמצד אחד מסדיר את הניסיונות לאחות קרעים שהתגלעו בזוגיות, ומצד שני מסדיר את חלוקת הרכוש במקרה של פרידה. לצד הניסיון להחזיר את הזוגיות למסלול, עריכתו של הסכם זה מסייעת לנו לרתום את רצונם הטוב של בני הזוג להגיע לעמק השווה – ולמנוע התבצרות במקרה של פרידה.

לקוחות ממליצים

ההתמודדות הרגשית הנלווית לפרידה אינה פשוטה. הסדרת החיים המשותפים תקל עליכם ככל הניתן ותאפשר לכל אחד מכם לפתוח דף חדש, בלי להיגרר למאבקים כואבים.

לשיחת ייעוץ עם עו"ד גירושין: